Tech-Protect QI15W-A33 Încărcător wireless magnetic cu suport - compatibil MagSafe
Număr produs:3006590-VAR
DISPONIBILITATE:Multe în stoc
1 pcs:
PREȚ CLUB TRENDY  - ÎNSCRIE-TE GRATUIT
Selectați o culoare
Doar 3 rămase pe stoc!
Descriere
Recenzie
  • Tech-Protect QI15W-A33 Încărcător wireless magnetic cu suport - compatibil MagSafe, intrare USB-A, 15W
    Pentru a utiliza încărcătorul cu inducție la întregul său potențial, vă recomandăm să îl conectați la un încărcător de rețea cu o putere de ieșire de 20 W (V*A) sau mai mare. Funcția magnetică MagSafe funcționează doar direct cu telefonul sau cu o carcasă cu un orificiu magnetic încorporat care utilizează MagSafe.
    Caracteristici:
    - Compatibil cu sistemul MagSafe
    - Suport pentru protocoalele PD și QC
    - Finisaj mat
    - Funcție de suport
    - Sistem de protecție care asigură siguranța împotriva supraîncălzirii și a supratensiunii
    - Curent de intrare: 5V/2A, 9V/2A
    - Putere de ieșire: 15W/10W/7,5W/5W
    - Cablu de încărcare și de date: 480MB/sec
    Set conține:
    - 1 x încărcător Tech-Protect A33 Charger
    - 1 x cablu USB-A / USB-C de 100 cm
    Ambalare: Ambalare: 1: Euroblister
    EAN: 5906302308347
    Categorii similare: Accesorii telefoane, Încărcător Magsafe
Previous
Condition
Refurbished
It comes with a 2-year warranty.
Suport Telefonic:
Reducere 7%: