Tech-Protect QI15W-A42 Încărcător wireless MagSafe pliabil 3 în 1 - Gri spațial
Număr produs:3010867
DISPONIBILITATE:Multe în stoc
1 pcs:
PREȚ CLUB TRENDY  - ÎNSCRIE-TE GRATUIT
Selectați o culoare
Doar 3 rămase pe stoc!
Descriere
Recenzie
  • Tech-Protect QI15W-A42 Încărcător wireless MagSafe pliabil 3 în 1 - 15W
    Caracteristici principale:
    - Încărcare rapidă fără fir: Oferă până la 15W pentru smartphone-uri, 3W pentru Apple Watch și 5W pentru AirPods, oferind o încărcare rapidă și eficientă.
    Specificații:
    - Curent de intrare USB-C: 5V/3A, 9V/3A
    - Ieșire smartphone: 15W
    - Ieșire ceas: 2.5W
    - Ieșire căști: 5W
    - Design modular
    - Funcție de alimentare simultană cu trei dispozitive
    - Funcția de alimentare separată a fiecărui dispozitiv
    - Conexiune magnetică, puternică
    Exemple ideale de utilizare:
    De ce este perfect să cumpărați acest produs:
    Fapte interesante despre tipul său:
    Pachetul include:
    - 1x Tech-Protect QI15W-A42 Încărcător wireless MagSafe pliabil 3 în 1
    - 1x Cablu Tech-Protect USB-C / USB-C - 1m
    Ambalare: Euroblister
    EAN: 5906302380169
    Categorii similare: Accesorii telefoane, Încărcătoare wireless
Previous
Condition
Refurbished
It comes with a 2-year warranty.
Suport Telefonic:
Reducere 7%: